No Brakes

No Brakes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

No Brakes minimal tasarımıyla dikkat çeken ve iOS cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen keyifli bir yarış oyunudur.

No Brakes sade tasarımıyla dikkat çeken bir yarış oyunudur. Aslında No Brakes tam olarak yarış oyunu değil çünkü ortada ne spor arabalar ne de zorlu asfalt pistler var. Yarış oyunlarının vazgeçilmez bu elemanları yerine oyunda dikdörtgen bir kutucuk ve sade bir tasarıma sahip pist bulunuyor.

Oyundaki amacımız mümkün olduğunca fazla hız yapmak ve duvarlara çarpmamak. İlk birkaç dakika oyun gerçekten yavaş ilerliyor. Bu aşamada sıkılıp oyunu kapatmazsanız ilerleyen dakikalarda hiç kapatmazsınız çünkü hızlandıktan sonra oyun adeta ekrana kilitliyor. Kontroller son derece basit. Ekranın sağ ve solunda bulunan okları kullanarak aracımızı yönlendiriyoruz. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi bu oyunda da araç hızlandıkça daha zor kontrol edilir hale geliyor. Hızlıyken gireceğiniz virajda savrulma ve duvara çarpma riskiniz var.

Oyunda yer alan pistte istediğiniz gibi ilerleyebilirsiniz yani doğru yön yok. Amaç maksimum hıza ulaşmak. Ulaştığınız son hız sizin kişisel rekorunuz oluyor ve bir sonraki oyunda bu rekoru geçmeye çalışıyorsunuz. Elde ettiğiniz puanları Game Center hesabınız üzerinden arkadaşlarınızla paylaşma şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR