No One Dies

No One Dies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

No One Dies'ta aynı anda birden fazla karakteri engelli bir yolda kontrol etmeye çalışıyoruz.

No One Dies reflekslerine gerçekten güvenen oyunseverlere hitap eden bir seçenek. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğini bu oyunda göz alıcı grafikler, inanılmaz ses efektleri ne yazık ki yok. Zaten oyunun asıl çıkış noktası grafik veya ses efektleri değil. No One Dies daha çok zorluğuyla öne çıkıyor ve kullanıcıları bu yönüyle etkilemeyi amaçlıyor.

Oyuna başlarken öncelikle kendimize bir karakter seçmemiz gerekiyor. Bu aşamadan sonra oyuna başlıyoruz ve karakterleri hayatta tutmaya çalışıyoruz. Eğer herhangi birisi ölürse oyun bitiyor ve yeniden başlamak zorunda kalıyoruz.

No One Dies’ta on oyuncuya kadar kontrol etme imkanına sahibiz fakat bunu gerçekten iyi oynayabilen oyuncular denemeli. İki karakteri bile yönetmesi yeterince zorken on tanesiyle başa çıkmak neredeyse imkansız oluyor. Sosyal playşaım imkanı da sunan No One Dies’ta elde ettiğiniz skorları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve bu sayede kendi aranızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz.

Genel olarak zorlu ve eğlenceli bir oyun olan No One Dies, beceri ve refleks bazlı oyunlardan hoşlanan herkes tarafından denenmesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR