Noblemen: 1896 1.0.3 (ios)

Noblemen: 1896

Noblemen: 1896
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Noblemen: 1896, iPhone ve iPad'de oynanabilen tarihi TPS oyunu.

Noblemen: 1896, tarihi oyunları sevenlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm TPS türünde kaliteli grafikler ve oynanış veren bir yapım. iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye açılan savaş oyununda bir asilzadenin yerine geçiyorsunuz. Ordunuzu zafere götürmek için kanınızın son damlasına kadar savaşıyorsunuz.

Önemli savaş ve olayların gerçekleştiği 1896 yılında geçtiğinden dönemin tüm silah ve araçları karşınıza çıkıyor. Atmosfer de son derece başarılı. Arka planda çalan müzik, gerek kontrolümüzde olan asilzadenin gerek düşman ordusunun gerekse de top sesleri o kadar başarılı ki kendinizi kaptırıp bir anlığına o dönemde savaşıyormuş gibi hissediyorsunuz. Atmosfer kadar grafikler de kalitesini gösteriyor.

Oyuna geçecek olursam; Savaş esnasında ordunuzla birlikte sürekli siper alarak ilerliyorsunuz. Çatışmalar, top sesleri hiç dinmiyor. Düşman karşınızda olabildiği gibi arkanızda da çıkabiliyor. Savaşırken kesinlikle tek bir noktaya kilitlenmemelisiniz. Bu arada savaşa girmeden önce harita üzerinde stratejinizi belirleyebiliyorsunuz.