Noisli 1.0.2 (ios)

Noisli

Noisli
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Noisli çalışmalarınızı ve uykuya dalma sürecinizi kolaylaştıran bir mobil uygulamadır

Noisli kullanıcılara verimlilik artırma ve sağlıklı uyku koşullarını elde etme konusunda yardımcı olan bir mobil verimlilik uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için tasarlanmış bir uygulama olan Noisli temel olarak içerisinde farklı ortam seslerini barındırıyor ve bu düzenli ses akışları sayesinde beyninizin işinize odaklanmasına, uykunuzu dağıtan çevresel seslerden etkilenmemesine yardımcı oluyor. Kullanıcılar Noisli içerisinde yer alan ses akışlarını birleştirerek özel birleşimler de yakalayabilmekteler.

Noisli içerisinde yağmur sesi, fırtına sesi, rüzgar sesi, orman sesi, yaprak sesi, su akışı sesi, dalha sesi, kamp ateşi sesi, gece sesleri, fan sesi, tren sesi, kafe sesi gibi ses akışları yer alıyor. Bu ses akışları çevrimdışı olunsa bile dinlenebiliyor. Noisli arkaplanda çalışbilen bir uygulama. Bu sayede iOS cihazınızda farklı uygulamaları kullanırken veya internette gezinirken Noisli'den yararlanabiliyorsunuz.

Noisli içerisinde yer alan sesleri birleştirerek kendi ses akışlarınızı oluşturabilirsiniz; bu akışları kaydedebilmeniz de mümkün. Böylece birleşimlerinizi her seferinde yeniden oluşturma derdinden kurtuluyorsunuz.

Noisli'de ses akışları dinlenirken uygulama ekrandaki renkleri de otomatik olarak değiştirebiliyor ve bu sayede gözlerinizinde yorulmamasını sağlıyor.

YORUMLAR