Noktala 1.0 (ios)

Noktala

1.0
Noktala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6

  • Üretici

    21 Renk

Noktala uygulamasıyla bulunduğunuz yeri bildirin arkadaşlarınız sizin nerede olduğunuzu öğrensin.

Türk geliştirici Mesut Çilingir'in geliştirmekte olduğu projesi Noktala, yer belirtmek için kullanabileceğiniz güzel bir uygulama. Henüz yeniden tasarlanma aşamasında olan bu güzel uygulama zamanla sık kullanılanlar arasına eklenebilir.

Noktala 2013 yılında internet üzerinden yayına başlayan bir yer bulma sitesiydi. Zamanla düzenlendi ve günümüzde check-in diye adlandırılan yer bildirme uygulamalarından çok farklı bir uygulamaya dönüştü. Henüz çok yeni olduğu için şimdilik sadece iOS işletim sisteminde ve İstanbul üzerinde kullanılabiliyor. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu uygulamayı denemek isteyen herkes kolaylıkla edinebilir.

5.000'den fazla mekanı bilen bu güzel uygulama sadece yer göstermekle kalmıyor, çeşitli özellikleriyle bazı pratik öneriler sunuyor. Noktala'nın keşfet menüsünde popüler başlıklar size gösterilerek aradığınız mekanı bulmanızda büyük kolaylık sağlıyor. Örnek vermek gerekirse Ramazan'da en güzel iftar yemeği yapan işletmeyi kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Kullanıcılar kendilerine özel profil alanları oluşturup, düzenleyebiliyor. Bu profil alanları ile kullanıcılar birbirini takip ediyor ve kim nerede ne yapmış görebiliyor.

Oldukça faydalı olan Noktala zamanla daha çok kullanıcı kazanacak ve umarız yemek mekanlarında yabancı uygulamaların yerine tercih edilen güzel bir uygulama olacak.

YORUMLAR