Nono Islands 1.1 (ios)

Nono Islands

1.1
Nono Islands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nono Islands mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz güzel görünen bir macera oyunudur

Nono Islands eğer heyecan dolu bir maceraya atılmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil 3 boyutlu macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Nono Islands'da uzun süredir kayıp olan bir hazinenin hikayesi konu alınıyor. Bu hazineden haberdar olan bir grup maceracı hazinenin gömülü olduğu adayı keşfetmek için bir araştırma ekibi kuruyor. Biz bu ekip üyelerinden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Adaya adım attığımızda bizi sık bir orman örtüsü bekliyor. Bu orman örtüsü altında da Nono yerlileri yaşıyor. Topraklarını savunmak için bir hayli kararlı olan yerliler mızraklarının yanında örümcekler, köpekbalıkları ve zıplayan kurukafalar gibi silahları da kullanarak bizimle savaşıyorlar. Bize düşen görev kahramanımızın engellere takılmadan ve yerlilere yakalanmadan ilerlemesini sağlamak ve hazineye ulaşmak.

Nono Islands'da ilerlemek için kayaların üzerinden zıplıyoruz. Bu iş için ekrana dokunmamız yeterli. Yön değiştirmek için parmağımızı ekranda belli bir yöne doğru sürüklüyoruz. Oyunda ilerledikçe karşımıza yerlilerin haricinde farklı tuzaklar da çıkıyor. Bu tuzakları aşmak için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Nono Islands oldukça hoş görünen 3 boyutlu grafiklerle donatılmış bir mobil oyun. Her yaştan oyun severe hitap eden oyunda bolca eğlence oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR