Nosferatu 2 1.3.5 (ios)

Nosferatu 2

Nosferatu 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nosferatu 2, akıcı ve dinamik bölüm tasarımlarıyla rakiplerini geride bırakmayı başarabilen bir sonsuz koşu oyunu.

Nosferatu 2, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde büyük zevkle oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu olarak öne çıkıyor. Kaliteli grafikleri ve oyuncuyu içine alan hikaye ve bölüm tasarımlarına rağmen oyunun ücretsiz olarak sunulması bizleri epey şaşırttı.

Oyunda acımasız ve kötü kalpli uzaylıların, insanları yok etmesine engel olmak için mücadele eden Nosferatu ve arkadaşlarına yardım etmeye çalışıyoruz. Vampiler genelde kötü ve tehlikeli yaratıklar olarak bilinir fakat Nosferatu isimli bu karakterimiz son derece sevimli ve ulvi bir amaca hizmet ediyor.

Karakterimizi kontrol edebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Otomatik olarak koşan karakterimizi engellere çarpmadan ilerletebilmek için zamanında ekrana dokunmamız gerekiyor. Bölümlerdeki tuzaklara takılmadan ilerlemenin haricinde bir de rastgele serpiştirilmiş olan altınları toplamamız gerekiyor.

Oyunun en iyi özelliklerinden bir diğeri de dilediğimiz karakteri seçebilmemize imkan sunması. Farklı görünümlere ve özelliklere sahip olan karakterlerden en çok hoşumuza gideni seçerek oyuna başlayabiliyoruz. Oyunda elde ettiğimiz skorları arkadaşlarımızla kıyaslayarak kimin en yüksek skoru elde ettiğine bakabiliyoruz. Bu sayede kendi aramızda eğlenceli bir rekabet ortamı oluşturuyoruz.

Başarılı ve tatminkar bir oyun olan Nosferatu 2, sürükleyici bir sonsuz koşu oyunu arayanların kaçırmaması gereken bir fırsat.