Nosferatu - Twilight Runner

Nosferatu - Twilight Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur.

Nosferatu – Twilight Runner, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur. Farklı farklı pek çok koşu oyununun var olduğunu biliyoruz fakat Nosferatu sevimli grafikleri ve karakterleri ile öne çıkıyor.

Nosferatu – Run from the Sun adlı ilk oyunun devamı niteliğinde de diyebileceğimiz bu oyunda baş kahramanımız küçük ve sevimli bir vampir ve insanlığa yardım etmek için çeşitli düşmanlarla savaşıyor. Siz de ona yardım ediyorsunuz.

Oyunun gerçekten eğlenceli olduğunu söyleyebilirim fakat diğer koşu oyunlarından ayıran pek fazla özelliği yok. Yine de ne kadar çok oynarsanız oyunu o kadar çok seviyor ve karaktere o kadar çok bağlanıyorsunuz.

Oyun kolay kontrolleri ile dikkat çekiyor. Tek parmağınızla yönetebileceğiniz oyunda yandan bakarak kontrol ediyorsunuz. Bununla birlikte karakterin bazı arkadaşları da zaman zaman yardımınıza koşuyorlar.

Ayrıca oyunda evcil hayvanları toplayabiliyor ve kendi karakterinizi geliştirebileceğiniz gibi evcil hayvanlarınızı da geliştirebiliyorsunuz. Isterseniz oyuna Facebook ile bağlanıp arkadaşlarınızla puanlarınızı karşılaştırabiliyorsunuz.

Eğer siz de koşu oyunlarını seviyorsanız eğlenceli ve zaman geçirten bu oyunu indirip göz atmanızı tavsiye ediyorum.