Notegraphy

Notegraphy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı bir sosyal paylaşım deneyimi sunan Notegraphy ile fikirlerinizi etkileyici yazı stilleri eşliğinde takipçilerinize sunabilirsiniz.

Notegraphy iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sosyal paylaşım uygulamasıdır. Piyasada pek çok farklı türde sosyal servis ve uygulama mevcut fakat Notegraphy kullanıcılara daha farklı bir deneyim sunuyor. Temel olarak Notegraphy, Twitter'a benzerliğiyle dikkatimizi çekiyor.

Kullanıcılar hoşlarına giden cümleleri, deyişleri, özlü sözleri ve fikirleri etkileyici yazı stilleriyle süsleyerek takipçileriyle paylaşabilme imkanına sahipler. Uygulamayı kullanmak ise son derece basit ve hızlı. Sadece paylaşmak istediğiniz yazıyı yazın, uygun bir font seçin ve paylaşın.

Notegraphy bünyesinde 25'ten fazla koleksiyon bulunduruyor. En önemlisi ise bu stillerin hemen hemen hepsi deneyimli tasarımcılar tarafından yaratıldı. Yazdığınız içerikleri sadece uygulamada paylaşmak zorunda değilsiniz. Instagram, Facebook, Tumblr ve Twitter hesabınızda da paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama bulunmayan uygulamada kendi yazılarınızdan oluşan galeriler bile hazırlama imkanına sahipsiniz.

Son derece şık görünen bir arayüze sahip olan Notegraphy ile kendinizi ifade etmenin yeni yollarını keşfedin ve arkadaşlarınızı görsel olarak etkileyici yazılarla şaşırtın. Siz de farklı bir sosyal paylaşım deneyimi yaşamak istiyorsanız, Notegraphy'yi seveceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR