Nova Empire 1.6.8 (ios)

Nova Empire

Nova Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzay savaşlarına katılacağız.

Bizleri galaksinin derinliklerine götüren Nova Empire ile strateji savaşlarına dahil olacağız.

Mobil platformda tanınan GameBear Tech tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan strateji oyunu Nova Empire gerçek zamanlı olarak oyuncuları karşı karşıya getiriyor. Mobil platformda oldukça geniş kitleler tarafından oynanan yapım da galaksiyi ele geçirmek için uzay savaşlarına katılacağız. Yeni nesil uzay savaşı olarak nitelendirilen yapımda oyuncular devrim niteliğinde içerikler ile karşılaşacaklar.

Dünyanın dört bir yanından oyuncuların boy gösterdiği mobil yapımda oyuncular ittifaklar kurabilecek ve daha güçlü bir hale gelebilecekler. Geniş bir içeriğe sahip olan yapım HD kalitesindeki grafik açıları ile oyunculara enfes bir savaş atmosferi sunacak. Gerçek zamanlı olarak oynanan yapımda oyuncular farklı saldırı taktikleri oluşturabilecekler. Farklı uzay araçlarını oyuncular silahlar ve zırhlarla donatarak adeta bir canavara dönüştürebilecekler.

Kusursuz oynanış mekaniklerine sahip olan yapım, yüksek kaliteli müzik ve sesler ile karşımıza çıkıyor. 1 milyondan fazla aktif oyuncu tarafından oynanan Nova Empire aldığı güncellemeler ile daha iyi bir atmosfere kavuşmaya devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR