Nozbe 2.1.6 (ios)

Nozbe

Nozbe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nozbe'yi hem özel hem de iş yaşantımızda kullanabilir ve daha verimli bir çalışma düzenine kavuşabiliriz.

Nozbe, iPhone ve iPad sahipleri için özel olarak tasarlanmış bir yapılacaklar listesi ve proje yönetim uygulaması olarak görev yapıyor.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz Nozbe sayesinde hem yönetimini üstlendiğimiz projelerimizi, hem de özel hayatımızda yerine getirmekle yükümlü olduğumuz görevleri çok daha verimli bir şekilde takip edebiliyoruz.

Uygulamaya adım attığımızda karşımıza son derece kolay kullanılabilen bir arayüz çıkıyor. Her seviyedne kullanıcı tarafından rahatlıkla anlaşılabileceğini söyleyebilirim. Dolayısıyla kullanımlarımız esnasında herhangi bir zorlukla karşılaşmadık. Her ne kadar basit olsa da tasarım olarak göze güzel görünmeyi başarıyor.

Elbette her şey tasarım değil. Nozbe'nin en iyi özelliklerinden birisi de birden fazla kullanıcının aynı proje üzerinde çalışabilmesine imkan sağlaması. Bu özellik aynı projede çalışan iş gruplarının epey işine yarayacağını düşünüyoruz. Dropbox ve Box depolama servisleriyle entegre çalışabildiği için oluşturulan dosyaları bu servisler üzerinde tutabilirsiniz.

Nozbe sayesinde grup içindeki kişilere görevler atayabiliyoruz. Hatta bu görevlere önem sırası verip hangi işin acil olduğunu herkesin görmesini sağlayabiliyoruz. Hem Google hem de Microsoft dosya formatlarıyla uyum içerisinde çalışabilen Nozbe kısa sürede profesyonellerin gözdesi olacaktır.