Nudge

Nudge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    Nudge, LLC

Nudge, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sağlık uygulamasıdır.

Nudge, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sağlık uygulamasıdır. Nudge, sağlık durumunuzu takip etmenizin yanında diğer insanlarla bağlantı kurmanızı da sağlıyor.

Kilo vermek veya genel olarak sağlıklı bir yaşam sürmek için ihtiyacımız olan en önemli şey motivasyon. Motivasyon sağlamak içinse başkalarına ihtiyaç duymamız çok normal çünkü tek başına insan zorlanabiliyor.

Nudge size bu motivasyonu sağlamanız için bir topluluk sunuyor. Uygulama ile "Clubs" adı verilen sosyal alanlara da bağlanabiliyor ve  diğer Nudge kullanıcıları ile iletişime geçebiliyorsunuz. Böylece hem onların deneyimlerini öğrenebiliyor hem de kendi deneyimlerinizi paylaşabiliyorsunuz. Bu da motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlıyor.

Nudge'ı diğer sağlık uygulamalarından ayıran tek özellik bu değil elbette ki. Bir diğer önemli özelliği ise pek çok sağlık uygulamasını tek bir platformda toplaması diyebilirim. Bunu da diğer uygulamalardan bilgileri import ederek yapıyor.

Egzersiz için farklı, besin takibi için farklı, su içmek için farklı uygulamalar kullanmanıza gerek kalmadan Nudge ile  RunKeeper, Moves, Fitbit gibi uygulamalara bağlanıp tek bir yerden idare edebiliyorsunuz.

Uygulama ardından bu bilgileri alarak size ne kadar sağlıklı yaşadığınızı tespit ediyor ve buna göre neler yapmanız gerektiği ile ilgili öneriler sunuyor. Eğer siz de sağlıklı yaşama adım atmak istiyorsanız Nudge uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR