Nuts!

1.7
Nuts!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nuts! ücretsiz olarak indirilebilen keyifli bir koşu oyunudur. Oyunda mümkün olduğunca yükseğe tırmanmak isteyen bir sincaba yardım etmeye çalışıyoruz.

Nuts! son dönemlerin en popüler oyun kategorilerinden olan sonsuz koşu türüne bomba gibi bir giriş yapıyor. Her iki platform için de ücretsiz olarak sunulan bu oyunda sevimli bir sincap olan Jake’i kontrol ediyoruz.

Ağaca tırmanma girişimlerinde bulunan bu sevimli karaktere yardım ederek en yükseğe çıkmasını sağlamalı ve ağacın gövesi boyunca karşısına çıkan fındıkları toplamasını sağlamalıyız. Diğer pek çok sonsuz koşu oyununun tersine Nuts!da ağacın silindirik gövdesini tamamen kullanmak durumundayız. Bu da oyunu daha zor kılıyor. Karşımıza çıkan ağaç dalları sincap için büyük tehlike yarattığından ötürü hızlı hareketlerle bunlardan sıyrılmalıyız.

40 heyecanlı görev içeren oyunda upgrade seçenekleri de es geçilmemiş. Bunları kullanarak karakterimizi güçlendirebilir, ek özellikler açabilir ve oyun esnasında avantaj elde edebiliriz. iCloud desteği sunan oyunda elde ettiğimiz puanları arkadaşlarımızla paylaşabiliriz. Hatta arkadaşlarınız da bu oyunu oynuyorsa puanlarınız ıkarşılaştırıp rekabet edebilirsiniz.

Özet olarak hem keyifli hem de ücretsiz bir sonsuz koşu oyunu istiyorsanız Nuts!‘a göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR