NYTimes 5.0 (ios)

NYTimes

5.0
NYTimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NYTimes, en güncel ve son dakika haberlerini okumak isteyen iPhone kullanıcıları için geliştirilen oldukça yararlı bir haber uygulaması.

NYTimes, özellikle iPhone için geliştirilen New York Times resmi haber uygulaması olmasına rağmen iPad ve Apple Watch ile de çalışan yararlı ve başarılı bir iOS uygulaması. Fakat iPad için farklı versiyonu bulunan uygulamayı sadece iPad'leriniz üzerinde kullanmayı düşünüyorsanız diğer versiyonunu indirmenizi tavsiye ederim.

Dünyanın en popüler haber kaynaklarından bir tanesi olan New York Times, güçlü editör kadrosu ve kaliteli içerikleri ile her zaman okurlarına en güncel ve son dakika haberleri zamanında ileterek gündemi takip etmelerini sağlıyor.

Eğer siz de sabahları iş yerinde ya da evde kahvenizi yudumlarken Dünya gündeminde neler olup bittiğini kontrol etmek için haber okumak istiyorsanız NYTimes uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sanattan spora, modadan teknolojiye her kategoride haberler okuyabileceğiniz NYTimes uygulaması ücretsiz olarak indirilip kullanılmasına rağmen, ücretli üyelik karşılığında çok daha fazla haber ve içerik sunuyor. Fakat aylık üyeliği biraz pahalı. Bu nedenle gerçekten haber okumak ve ciddi anlamda güncemi takip etmek isteyenlerin tercih edebileceğini düşünüyorum.

İstediğiniz haberleri kaydederek daha sonra okuma imkanınızın olduğu uygulamanın tasarımı ve arayüzü çok şık. Çok rahat kullanacağınız uygulama üzeirnde haberleri okurken gözünüz de hiç yorulmuyor.

Son dakika haberlerini bildirim olarak görmenizi ve kaçırmamanızı sağlayan uygulamayı iPhone'larınıza hemen ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. İngilizce olarak yazılan haberleri anlamak için belirli bir seviyenin üzerinde İngilizce'ye sahip olmanız gerekiyor.