Ocean Run 3D 1.0.0 (ios)

Ocean Run 3D

Ocean Run 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunu ve özellikle Subway Surfers'i sevenleri benzer bir oyun bekliyor. Bu sefer denizin altında engelleri aşıp reflekslerinizi sınıyorsunuz.

Subway Surfers sevip parmak reflekslerini başka bir seviyeye taşıyan dokunmatik ekran sporunun emekçilerine güzel bir haberimiz var. Ocean Run 3D, sıradan şehir atmosferinden sıkılanlara renkli bir su altı dünyası sunuyor. Oyunda yapmanız gerekenler ise büyük ölçüde aynı. Sürekli hareket eden karakterinizin engelleri aşıp etraftaki puanları mümkün oldukça toplamanız gerekiyor.

Ocean Run 3D, su altındaki canlıları da atraksiyona çevirmenizi sağlıyor. Örneğin, üzerine atladığınız bir deniz anası zıplamanızı sağlıyor ve deniz kabukları da sizi birer mancınık gibi fırlatıyor. Tabii herşey bu kadar güllük gülistanlık değil. Deniz kestaneleri, mercan resifleri ve canavar balıklar canınızı yakmak için yolda bekleyenler arasında.

Oyunun sizden beklentisi, yol boyunca 20 bin denizatı figürünü yakalamak. Bir sonraki seviyeye ulaşabilmeniz için yapmanız gereken şey ise bölüm içersinde saklı olan 4 puzzle parçasını bulmak. Xbox 360 ve PS3 kontrol cihazları ile uyumlu çalışan Ocean Run 3D, tablette parmak izinden hoşlanmayanlara uygun bir seçenek sunmuş. Her seviye için aldığınız puanları arkadaşlarınızla kıyaslamanız da mümkün.

YORUMLAR