Oceanhorn 2.5 (ios)

Oceanhorn

2.5
Oceanhorn
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    176

  • Üretici

    FDG Entertainment

Oceanhorn aksiyonun ve maceranın benzersiz bir karşımı olarak dikkat çekiyor.

Oceanhorn hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz çarpıcı bir macera oyunu. Yüksek fiyatıyla ilk başta biraz önyargı oluştursa da Oceanhorn verilen fiyata değdiğini daha ilk bölümden kanıtlıyor.

Oyuna kontrol ettiğimiz karakterin babasından kalan mektubu bularak başlıyoruz. Tuhaf bir şekilde ortadan kaybolan baba, arkada eski bir not defteri ve bir adet kolye bırakmış. Biz de bunları kullanarak arakdaki sır perdesini aralamaya çalışıyoruz. Hem grafik hem de oyun atmosferi olarak Oceanhorn bir mobil oyundan fazlasını sunuyor. Açıkçası birçok PC oyunundan bile daha iyi diyebiliriz. Elbette tabletlerin ve akıllı telefonların tatsız dokunmatik ekran kontrolleri negatif his uyandırıyor.

Oyunun en dikkat çeken yanlarından bir tanesi 10 saatten fazla oynanış süresi vaat etmesi. Klasik mobil oyunların aksine Oceanhorn'da bir hayli uzun bir maceraya tanık oluyoruz. Büyü ve kılıç kullanma konusunda ustalaşıp önümüze çıkan düşmanları alt etmeli ve kayıp babamızın sırrını çözmeliyiz.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak öne çıkan Oceanhorn, bu tarz macera ve aksiyon oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR