Odd Bot Out 1.0 (ios)

Odd Bot Out

1.0
Odd Bot Out
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Odd Bot Out, ilginç hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken, eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Odd Bot Out, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve ilginç hikayesiyle öne çıkan bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Geri dönüşüm kapsamında kendisini fabrikada bulan Odd isimli robotun özgürlüğe kaçış mücadelesini konu alan oyunda zorluk seviyeleri git gide artan 100 bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin her biri farklı tasarımlara sahip ve hepsinde çözmesi bir hayli zor olan bulmacalar bulunuyor.

Oyunun en fazla dikkat çeken noktaları arasında minimal tasarıma sahip fakat bir o kadar da kaliteli görünen bölüm tasarımları yer alıyor. Oyun bu noktada bize adeta kalite algısı yaratmak için gösterişli grafiklere gerek olmadığını kanıtlıyor.

Oyunda genel olarak bir dinginlik hakim. Bu oyunu saatlerce oynasanız bile en ufak bir yorgunluk belirtisi göstermeyeceğinize eminim. Şiddetten ve aksiyondan uzak oyun yapısı Odd Bot Out'u her yaştan oyunsever için denenmesi gereken oyunlar arasına sokuyor. Zihin çalıştıran ve mantıksal çözümlemeler yapmaya teşvik eden bir bulmaca oyunu peşindeyseniz Odd Bot Out mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR