Oddmar 1.0.3 (ios)

Oddmar

Oddmar
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    222

  • ÜRETİCİ

    Mobge Ltd

Odmarr, iOS üzerinden oynan bir macera oyunudur.

Oddmar, App Store üzerinden edinilebilen bir tür aksiyon-macera oyunudur. 

Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Teknopark'ta kurulan oyun geliştirme şirketlerinden bir tanesi olan MOBGE Yazılım Geliştirme ve Bilim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından geliştirilen Oddmar, son zamanda Türk oyun geliştiricilerinin ellerinden çıkan en iyi oyunlardan bir tanesi olmaya aday. Oldukça uzun süredir geliştirilen Oddmar, ilk olarak müthiş görselliğiyle dikkatleri çekmeyi başarıyor. Görselliğinin yanı sıra oynanışıyla da oldukça beğenilen yapım, daha çıkmadan tam not aldı.

19 Nisan’dan önce ön siparişe açılan ve daha piyasaya çıkmadan App Store’un Amerika Birleşik Devletleri sayfasında en üst sıralara çıkan Oddmar, 19 Nisan’dan sonra aldığı inceleme puanlarıyla en iyilerden bir tanesi olduğunu tekrar gösterdi.

Köyünde yaşam mücadelesi veren ve Valhalla’da kendine bir türlü yer bulamayan Oddmar’ın hikâyesinin anlatıldığı oyunda, Viking’lere kendimizi ispat etmek için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz. Oldukça farklı oynanış ögeleri bulunan ve bunu başarılı bir hikâyeyle birleştiren Oddmar, iOS işletim sisteminin en başarılı oyunlardan biri olarak kesinlikle denenmesi gerekenlerden bir tanesi.

 

YORUMLAR