Oddwings Escape

Oddwings Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oddwings Escape, her yaştan oyunseverin büyük beğeniyle vakit geçireceği eğlenceli bir oyun.

Oddwings Escape, sonsuz koşu temasıyle hazırlanmış, ücretsiz bir fizik tabanlı mobil oyun. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bu eğlenceli oyunda, laboratuvar ortamında yaratılan bir kuşun kontrolünü ele alıyor ve mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışıyoruz.

Tahmin edebildiğiniz gibi bu görevi yerine getirmek hiç de kolay değil çünkü bölümler esnasında karşımıza sürekli olarak engeller çıkıyor ve ne yazık ki bu engellere çarptığımız zaman başarısız oluyoruz.

Frenkenstein'a benzeyen bu kuşu kontrol edebilmek için parmağımızı ekranda tutmamız gerekiyor. Kuş, parmağımızla hareket ettirdiğimiz oku takip ediyor. Bu yüzden gidecğeimiz yönü çok iyi bir şekilde tayin etmemiz gerek. Yapacağımız en ufak bir yönlendirme hatası sonucunda kuş engellerden birine çarpabilir. Bu esnada dikkat etmemiz gereken bir husus daha var o da kuşun zamanla canının azaldığı. Bölümlere serpiştirilmiş olan kalpleri toplayarak canımızı tamamlayabiliyoruz.

Oddwings Escape'de bu tarz oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz türden güçlendiriciler ve bonuslar da mevcut. Bunları toplayarak bölümler sırasında hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Oddwings Escape, beceri oyunları oynamaktan keyif alan herkesin hoşuna gidebilecek düzeyde bir oyun.