Oddworld: Stranger's Wrath 1.0.3 (ios)

Oddworld: Stranger's Wrath

Oddworld: Stranger's Wrath
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Oddworld: Stranger's Wrath, iOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Başarılı kontrolleri ve etkileyici grafikleri ile mobil cihazınızda değil de adeta bir konsol oyunu oynuyormuş gibi hissedeceksiniz.

Oyunda gelişmemiş ve çorak topraklarda yaşayan insanlar, şehirlerini işgal eden kötü adamlarla uğraşırken birden şehre bir yabancı kelle avcısı geliyor. Siz de yabancı kelle avcısını oynuyorsunuz ve tatar yayınızla kötü adamları avlıyorsunuz.

Başarılı bir oyun olan Stranger's Wrath biraz yüksek fiyata sahip gibi görünse de 20 saatten fazla oyun süresi ve detaylı oyun tarzıyla bu fiyatı hakediyor diyebilirim. Aynı zamanda bir rol yapma oyunu ve strateji oyunu olarak düşünebilirsiniz.

Oyunun en güzel özelliklerinden birisi hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs gözünden oynanabiliyor olması. Bu sayede her iki tarzı seven oyunculara da hitap etmeyi başarıyor.

Ayrıca komik hikayesi ve eğlenceli karakterleri ile de dikkat çeken bu oyunda farklı dünyaları keşfedebileceksiniz. Ayrıca dolaşırken etrafınızda bulacağınız cephaneleri de toplamanız gerekiyor. Yine liderlik listeleri ve başarımlar da bu oyunda sizi bekliyor.

Eğer siz de aksiyon dolu oyunları seviyorsanız bu oyuna göz atmalısınız.

YORUMLAR