Ödeal İşyerim Mobil POS 1.9.1 (ios)

Ödeal İşyerim Mobil POS

Ödeal İşyerim Mobil POS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ödeal İşyerim Mobil POS, iPhone ve iPad'lerinizi POS makinesi gibi kullanıp kredi kartı ile tahsilat yapmanızı sağlayan iş yerlerine özel yararlı bir iOS uygulaması.

Ödeal İşyerim Mobil POS, iş yeri sahiplerinin kredi kartı ile tahsilat işlemlerini pratik ve hızlı şekilde iOS mobil cihazları ile yapabilmesini sağlayan hem ücretsiz hem de yararlı bir tahsilat uygulaması.

İster tek bir cihaz isterseniz de çoklu cihaz ile ödeme alabileceğiniz servisa sayesinde hem siz hem de çalışanlarınız müşterilerinizin hesaplarını mobil cihazlar yardımıyla kolaylıkla alabiliyor. İş yerlerine ücretsiz olarak sunulan yazılımı indirip cihazlarınıza kurduktan sonra müşteri hizmetlerini arayarak hesabınızın aktifleştirilmesini sağlayabiliyorsunuz. Hesabınız aktif olduktan sonra iş yerinizde çalışan kişileri de kullanıcı olarak ekleyerek onların da uygulama sayesinde kredi kartı ile tahsilat yapabilmesine imkan veriyorsunuz.

POS makinesi taşımayı tarihe gömebilecek icatlardan bir tanesi olan bu servis sayesinde iş yerlerinizde hesap alma işlemlerini rahatıkla halledebilirsiniz.

YORUMLAR