Offroad Car Simulator 2.1 (ios)

Offroad Car Simulator

2.1
Offroad Car Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Car Simulator, gerçek offroad araçlarıyla gerçeğe yakın sürüş deneyimi sunan ücretsiz ve de ufak boyutlu bir iOS oyunu.

Offroad Car Simulator, 4x4 arazi araçlarıyla zorlu koşullara aldırış etmeden yarışlara katıldığımız görsel açıdan zayıf olmasına rağmen eğlence dozu yüksek bir iOS oyunu. Hem iPhone hem de iPad’lerde son derece rahat bir oynanış sunan offroad oyununda ödül kazandıran özel görevlere katıldığımız gibi başımız buyruk gezinmemize izin veren test sürüşünde kendimizi gösterebiliyoruz.

Günümüz simülasyon oyunlarıyla karşılaştırdığımızda görsel olarak bir tık aşağıda kalan Offroad Car Simulator, gerçekteki kadar zor sürüş deneyimi yaşatarak bu açığını unutturuyor. Oyuna ilk giriş yaptığımızda araç seçimi yaptıktan sonra (jeep ve BMW X5 doğrudan alabildiğimiz araçlar arasında) hangi modda oynayacağımızı seçiyoruz. Oyunun kontrollerine alışma açısından ısınma modu da diyebileceğimizi “free mode” en iyi seçenek. Farklı offroad araçları görmek istiyor ve farklı pistlerde yarışma heyecanını yaşamak istiyorsak “campaign”i seçmemiz gerekiyor.Campaign’de farklı amaçlar taşıyan yarışlar mevcut ve tamamladığımızda performansımıza göre altın kazanma şansımız var.

Oyunda aracımızı üç farklı şekilde kontrol edebiliyoruz. Cihazımızı eğerek veyahut butonlarla oynama şansına sahibiz ve farklı kontrollerde nasıl oynadığımızı görebilmek için ille de menüye dönmemiz gerekmiyor; yarıştan ayrılmadan kontroller arasında geçiş yapabiliyoruz. Kontrollerin yanında kameranın da değiştirilebiliyor olması enfes olmuş. Özellikle içten oynarken çok daha zevk verdiğini söyleyebilirim.

YORUMLAR