Okey101 JOJO 1.1.1 (ios)

Okey101 JOJO

Okey101 JOJO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen Okey101 JOJO mobil oyunu, 101 okey keyfini mobil platforma taşıyan keyifle oynayacağınız bir masa oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Okey101 JOJO mobil oyunu, 101 okey keyfini mobil platforma taşıyan çevrimiçi oynanan bir masa oyunudur.

4.5G, 3G, Edge ya da Wi-Fi bağlantıları üzerinden çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz Okey101 JOJO oyununa Facebook üzerinden giriş yapabiliyorsunuz. Böylece Facebook üzerinden de oynanan oyunda daha geniş çaplı bir oyuncu kitlesi bulabilirsiniz.

Okey101 JOJO mobil oyununun en büyük avantajı ise hiç beklemeksizin oyun partnerlerinizi bulmanız ve hızlı seri oyunlar yapabilmeniz. Oyunda bildiğiniz 101 okey oyununu çip usulü bir sanal para sistemiyle oynayacaksınız. Sahip olduğunuz çipler yüksek betli masalarda kendinizi göstermenizi sağlayacak.

Ayrıca oyun kazandıkça çipleriniz katlanacaktır. Okey101 JOJO, kullanıcılarına günlük giriş yapmalarında ücretsiz çipler de hediye ediyor. Okey101 JOJO oyununda arkadaş edinebilir ve arkadaşlarınızla aynı masada oyunlar oynayabilirsiniz. Mobil platformda 101 okey keyfini gerçek oyuncularla yaşatan Okey101 JOJO mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR