Old Man's Journey 1.1 (ios)

Old Man's Journey

1.1
Old Man's Journey
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Old Man is Journey, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz hayat, kayıplar ve umut hakkında samimi bir bulmaca oyunudur.

Old Man's Journey için son zamanlarda oynadığım en iyi bulmaca oyunu diyebilirim. Hayatın değerli anları, kırık hayaller ve değişen planlar hakkında vicdan muhasebesi yapılan bu oyunda, mükemmel kurgulanmış bir dünyada bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Her yaştan insanı kendine bağımlı yapacak Old Man's Journey ile iPhone ve iPad cihazlarınızda muhteşem bir oyun deneyimine hazır olun.

Old Man's Journey oyununda yaşlı bir adamın üzüntülerini, pişmanlıklarını ve umutlarını deneyimleyerek, hayatın karışıklıklarına onun gözünden bakmayı öğreniyorsunuz. Diğer yandan da bulmacalar içinde kayboluyorsunuz. Oyunlaştırılmış görsel bir hikaye ile karşı karşıyasınız da denebilir. Bulmacaları çözerken ve yaşlı adamın ilerlemesi için yolu oluşturmak adına tepeleri büyütürken, huzurlu ve enteresan çevre ile etkileşime geçebilir ve çevreyi şekillendirebilirsiniz. Eşsiz bir dünyada, harika müzikler ve görsellerle harmanlanmış bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Açıkçası pek çok insan için çok gelebilecek bir ücrete sahip Old Man's Journey, verdiğiniz paranın hakkını veren nadir yapımlardan biri. Eğer bütçeniz varsa kesinlikle satın almalısınız.

YORUMLAR