Ollie Cats 1.0.1 (ios)

Ollie Cats

Ollie Cats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ollie Cats mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Ollie Cats bir kere oynadıktan sonra bağımlılığa dönüşebilen mobil oyunlardan bir tanesi.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kaykay oyunu olan Ollie Cats temel olarak bize bitmek bilmeyen bir kaykay yarışı macerası sunuyor. Oyunda kaykayına atlayarak en uzun süre yol almaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız sokaklardan ve parklardan geçerken karşısına küçük ve sevimli engeller çıkıyor. Yoldaki kediler karşımıza çıkarken onları ezmeden yolumuza devam etmemiz gerekmekte.

Ollie Cats tek dokunuşla oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Oyunda tek yapmamız gereken şey kediler bize doğru koştururken ekrana doğru anda dokunarak zıplamak. Yani oyun doğru zamanlama ve reflekslerimizi kullanma üzerine kurulu bir yapıya sahip.

Ollie Cats bir kedi oyunu olarak tanımlanabilir; çünkü oyunun her yerini kediler istila etmiş. Karşımıza kedilerin çıkmasının yanısıra kedi olarak oyunu oynayabiliyor ve kaykay yapan bir kedinin yerine geçebiliyoruz. Retro tarzda graifklerle süslenmiş Ollie Cats her yaştan oyun severe hitap etmekte.