Omlet Chat

Omlet Chat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    164

  • Üretici

    Mobisocial, Inc.

Omlet Chat uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak eğlenceli ve güvenli sohbetler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Omlet Chat uygulaması, dostlarıyla eğlenceli, hızlı ve güvenli bir şekilde sohbetler gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların deneyebilecekleri ücretsiz iPhone ve iPad uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de sahip olduğu özellikler sayesinde kısa süre içerisinde kendine sohbet uygulamaları arasında yer edineceğine inanıyorum.

Uygulamayı kullanırken normal sohbet uygulamaları gibi birebir mesajlar gönderebiliyor, dilerseniz sohbete arkadaşlarınızı da davet ederek bir grup sohbeti haline de getirebiliyorsunuz. Gruplarda paylaşılan resimler ve yazılar diğer kişilerle paylaşılamadığı için grupta konuşulanların o grubun içerisinde kalacağından da emin olabiliyorsunuz.

Resimler ve fotoğraflar göndermenin yanında hareketli GIF dosyaları da uygulamanın dikkat çeken bir diğer yanı. Dolayısıyla hazırladığınız GIF'ler ile arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi sevindirebilir, sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan etiketler ile iletmek istediğiniz mesajlarınızı daha güzel görünür hale getirebiliyorsunuz.

Grup sohbetlerine katılanlar, hemen fotoğraf albümleri hazırlayabiliyorlar ve böylece gerçek hayattaki buluşmalardan sonra herkesin çekilen tüm fotoğraflara erişmesi mümkün hale geliyor. Uygulamada reklamlar mevcut ancak bu reklamlar sizi rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılmışlar ve dolayısıyla sohbetleriniz sırasında herhangi bir karmaşa yaşamanız ya da yanlışlıkla tıklamanız mümkün değil.

Alternatif ve güvenli bir sohbet uygulaması arayanların denemeleri gerekenler arasında yer aldığını söyleyebilirim.

YORUMLAR