Omvana 2.7.0 (ios)

Omvana

Omvana
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Omvana

Omvana, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en güçlü ve başarılı meditasyon uygulamalarından bir tanesi.

Omvana, iPhone ve iPad'leri üzerinde meditasyon yapmak ya da yapmayı öğrenmek isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz ve çok yararlı bir iOS uygulaması.

Uyuma problemleri ya da depresyon gibi sıkıntılarınızı çözüme kavuşturabilecek olan Omvana, sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ve dersler ile doğal yollardan rahatlarak stresinizi azaltmaya ve problemlerinizi çözmeye yarıyor.

Uygulamanın kullanımına başladıktan sonra yaşayacağınız değişimi siz de farkedebiliyorsunuz. Eğer kullanmaya başladıktan sonra bir kaç hafta sonra etkili olduğunu düşünmüyorsanız, uygulamayı kullanmaya devam etmeyebilirsiniz fakat oldukça yararlı olacağını söyleyebilirim.

İçerisinde yer alan dersler ve özel olarak seçilen rahatlatıcı müzikler ile sıkıntılarınızdan arınarak kafanızın rahatlamasını ve mışıl mışıl uyumanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en yararlı iOS meditasyon uygulamalarından bir tanesi olan Omvana, sadece kafa rahatlatmak ve rahat uyumak dışında Apple Health Kit ile sağlık kayıtlarınızı takip için de kullanılabiliyor.

Daha sağlıklı ve daha mutlu yaşamak istiyorsanız uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirerek milyonlarca Omvana kullanıcısına siz de katılabilirsiniz.

YORUMLAR