On The Run

On The Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

On The Run, Miniclip tarafından geliştirilen bol hareketli sonsuz yarış oyunu.

On The Run, iPhone ve iPad’inizde sonuna kadar hiçbir ücret ödemeden keyif oynayacağınız yarış oyunu. Mini araba, uçak, tank, ufo, koca ayak kamyon gibi hız limitlerini rahatlıkla aşabileceğiniz ve trafiğin altını üstüne getirebileceğiniz araçları kullanabiliyorsunuz.

Animasyonlarla süslenmiş göze hoş gelen, uzun süreli oynanışta dahi gözü yormayan enfes grafikler ve polisiye filmleri aratmayan dinamik müzikler eşliğinde karşımıza çıkan On The Run’da trafiğin son derece yoğun şehirlerde çılgınca yarışlara katılıyoruz. Çılgınca diyorum çünkü oyunda trafiğe rağmen durma lüksümüz yok. Araçlara çarparak kendimize yol açıyor, rampalardan atlıyor, nitroya dokunarak aracımızın sınırlarını zorlayabiliyoruz.

Miniclip imzasını taşıyan oyunda amacımız çok geç olmadan checkpoint noktalarına varmak. Hızımızı kesen her engeli gözümüzü kırpmadan alt üst ederek bu başarıyı sağlamamız mümkün. Trafikte karşımıza kim çıkarsa çıksın bir an olsun bile duraksamamız, en ufak bir yanlış hareketimiz checkpoint noktalarını kaçırmamıza sebebiyet veriyor. Aracımızın öne çıkan özelliklerini kesinlikle kullanmamız şart. Uçakla yarışırken yoldakileri ateş yağmuruna tutmak, ufoyla trafikteki araçları kaçırmak, modifiye edilmiş itfaiye aracıyla yoldaki araçları temizlemek, tankla önümüzü çıkanı ezip geçmek oyunda yapabildiğimiz çılgınca hareketlerden sadece birkaçı.

Oyunun kontrol sistemi ise rahatlıkla alışabilecek düzeyde tasarlanmış. Trafikte ortalığı birbirine kattığımız aracımız otomatik olarak yol alıyor. Bize sadece yön vermek kalıyor. Bu noktada oyunun kolay olduğunu düşünebilirsiniz ancak yol o kadar karışık ki ilerleyebilmek için bu basit kontrol mekanizmasına son derece hakim olmanız, parmaklarınızı çok hızlı kullanmanız gerekiyor.

YORUMLAR