Onavo Protect

Onavo Protect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Onavo Protect VPN uygulaması ile tüm engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

Onavo Protect uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir internet ve şifre güvenliği uygulaması. Ücretsiz ve kolay kullanılır bir uygulama olan Onavo Protect, cihazınızdan girdiğiniz tüm bilgileri şifreliyor ve bunların güvenli olmayan web siteleri ile paylaşılmasına engel oluyor.

Aynı zamanda engelli sitelere girişinizi sağlayabilen bir VPN uygulaması olduğu için yabancı ülkelerdeki web sitelerine giriş yahut ülkenizdeki engelli web sitelerine de giriş için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Koruyabildiği bu bilgiler arasında web sitelerine giriş bilgileriniz, kişisel bilgileriniz, banka hesaplarınız, kredi kartı numaralarınız ve güvenliğini isteyebileceğiniz diğer bilgiler yer alıyor. Zararlı bir web sitesine girdiğinizde sizi hemen uyaran uygulama sayesinde yanlışlıkla veri hırsızlıklarına bilgilerinizi kaptırmaktan kurtulabiliyorsunuz.

Sizi bilgilendirmenin yanında bu siteleri engelleme opsiyonu da bulunan Onavo Protect, yine de bilgilerinizi bu tip bir siteyle paylaştığınızda da sizi yeniden bilgilendiriyor. Sadece web sitelerinde değil, aynı zamanda güvenli olmayan kablosuz internet ağlarında da güvenliğinizi sağlayan uygulama, bağlantınızı ekstra güvenlik için bir koruma katmanı üzerinden sürdürüyor.

YORUMLAR