One Finger Death Punch 1.0.1 (ios)

One Finger Death Punch

One Finger Death Punch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Finger Death Punch basit bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil dövüş oyunudur.

Geçtiğimiz sene tarayıcı üzerinden deliler gibi oynanan oyunlardan bir tanesi olan One Finger Death Punch sonunda iOS kullanıcılarına ulaşmayı başardı. Normalde klavye tuşlarıyla oynanan oyun ilk kez Android cihazlara cıktığı zaman dokunmatik ekranla çalışacak şekilde yeniden tasarlanmıştı. iOS sürümü uzun bir süredir beklenen bu oyun için artık onay zamanı geldi ve iPhone veya iPad kullanan herkes bu eğlenceli oyuna ulaşabiliyor.

Tek parmak ölüm vuruşu isimli bu oyun belki de bir kung fu hareketinin ismiymiş gibi geliyor, ama aslında ölümcül olan parmak sizin komut için kullanmış olduğunuz olacak. Sağlı sollu saldırılar alan çöp adam bir dövüş ustası sizin refleks yeteneklerinize bağlı bir şekilde rakiplerini teker teker dayak manyağı ediyor. Öğrenmesi kolay olan bir oyun ile karşı karşıyayız ama zorluş seviyesi kısa bir süre içerisinde oldukça yükseliyor.

Toplam 140 bölümü olan bu oyun 40 farklı eşya ve 30 farklı yetenek ile karakterinizin dayak atma şekillerine oldukça renk katıyor. iPhone ve iPad kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda uygulama içi satın alma ile karakterinizi daha hızlı güçlendirebiliyorsunuz.

YORUMLAR