Onefootball Brezilya

Onefootball Brezilya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Onefootball Brezilya ile 2014 Dünya Kupası'nı cebinizden takip edebilirsiniz.

Onefootball Brezilya, Dünya Kupası’nı tv’den seyretmek için vakti olmayan kullanıcılar için hazırlanmış tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bir Dünya Kupası özel uygulamasıdır. Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan uygulama sayesinde Dünya Kupası’nda olan bitenden anında haberdar olacaksınız.

2014 Dünya Kupası için geliştirilmiş özel uygulamalardan biri olan Onefootnall Brezilya, Dünya Kupası hakkında aradığınız herşeye kolaylıkla ulaşabileceğiniz harika bir uygulama. Dünya Kupası’nda desteklediğiniz takım hakkında yazılan en güncel haberlere, takımınızın oynayacağı maçlara, gruptaki durumuna, kadrosuna ulaşabilir, anlık bildirimlerle etkinliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Takımınız hakkında tüm gelişmeler “Takımlar” bölümünde toplanır. Böylelikle takımınıza ait bilgilere tek dokunuşla erişebilirsiniz. Tabii ki Dünya Kupası’na katılan tüm milli takımların oynadığı maçları da canlı olarak takip etme şansına sahipsiniz. Tüm bunların haricinde maç sırasında diğer taraftarla maçı değerlendirebilir, onlarla sohbet edebilirsiniz.

Onefootball Brezilya, tamamen Türkçe ve sosyal içerikli bir Dünya Kupası uygulaması arayanlar için oldukça ideal bir uygulama.

Onefootball Brezilya Özellikleri:

  • Turnuvaya katılan milli takımlara ait son haberler
  • Dünya Kupası haberleri
  • Maç fikstürleri, sonuçlar, istatistikler
  • Basın toplantıları ve röportajları içeren videolar
  • Diğer taraftalarla canlı sohbet

YORUMLAR