OneKey Pro 2.1 (ios)

OneKey Pro

2.1
OneKey Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sahip olduğunuz tüm şifreleri ve kullanıcı adlarınız güvenli bir şekilde saklamanıza imkan tanıyan OneKey Pro'yu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

OneKey Pro sahip olduğumuz şifreleri güvenli bir şekilde saklamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Bildiğiniz gibi gün geçtikse sahip olduğumuz şifreleri ve kullanıcı adları fazlalaşmakta. Hal böyle olunca bunları güvenli bir şekilde saklamak zaman zaman sorun olabiliyor. Bu şifreleri bir kağıt parçasına yazmak veya cihazımızın not defterine kaydetmek hiç de güvenli değil. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz güvenli bir şifreleme uygulaması arıyorsanız OneKey Pro tercih edebileceğiniz en güvenli uygulamalar arasında yer alıyor.

OneKey Pro'nun en ilgi çeken özelliklerinden biri de 256bit AES şifreleme algoritmasından yararlanması. Uygulamayı kullanarak PIN kodlarınızı, kredi kartı numaralarınızı ve şifrelerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Diğer ilgi çeken yanı ise son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olması. Bu denli sıkı güvenlik sağlamasına rağmen tüm işlemlerinizi kolayca ve komplike işlemlerle uğraşmadan saklayabilirsiniz. Son derece temiz ve anlaşılır arayüze sahip olan OneKey Pro'da sakladığınız şifreleri güvene almak için tek bir şifreye ihtiyacınız var. Bu şifre güçlü ove tahmini zor olmalı. Unutursanız sakladığınız şifrelerinize erişim sağlayamazsınız.

YORUMLAR