Onirim 1.3.3 (ios)

Onirim

Onirim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Onirim, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Onirim, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli ve bağımlılık yapıcı bir kart oyunudur.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir kart oyunu olan Onirim, farklı teması ve bağımlılık yapıcı etkisiyle dikkatimizi çekiyor. Oyunda stratejik taktikler geliştiriyor ve rakiplerinizin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Karanlık bir temada geçen oyunda keyifli zamanlar da geçirebiliyorsunuz. Oyunda kartları masaya diziyor ve stratejinize göre uygun yerlerine yerleştirmeye çalışıyorsunuz. Heyecanlı bir oynanış sunan oyunda farklı odalara katılabiliyor ve rakiplerinizle mücadele ediyorsunuz.

Solitaire oyununa benzeyen bir oynanışa sahip olan Onirim'de becerilerinizi sergilemeniz gerekiyor. Eğer kart oyunlarını seviyorsanız bu oyunu mutlaka denemeniz gerektiğini söyleyebilirim. Farklı kurgusu ve denemeye değer oynanışıyla Onirim sizleri bekliyor. Ayrıca son derece dikkat gerektiren oyunda işiniz bir hayli zor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için tercih edebileceğiniz bu oyunu sakın kaçırmayın.

Onirim oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.