Online Kafa Topu 8.0 (ios)

Online Kafa Topu

8.0
Online Kafa Topu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,509

  • Üretici

    İzmo Bilişim

Online Kafa Topu oyunu ile iPhone ve iPad cihazlarınızda futbol zevkinizi geliştirin arkadaşlarınızla turnuvalar düzenleyin.

Online Kafa Topu oyunu futbol sevenler için geliştirilmiş güzel bir spor oyunu. Onlarca karaktere sahip olan bu güzel oyunu iOS platformundan ücretsiz olarak indirip rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Bu futbol oyunu oldukça gelişmiş grafiklere ve kolay bir kullanıma sahip. Oyuna verilmiş özel ses efektleri sizi maç yaparken futbol havasına sokuyor. Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz oyunda çeşitli turnuvalar düzenleyip bu turnuvalara katılabiliyorsunuz. Ayrıca oynadığınız karakteri değiştirmek isterseniz özenle hazırlanmış onlarca farklı karakter sizleri bekliyor.

Futbol maçlarını yaptığınız stadyumlar gece ve gündüz moduna geçiş yapabiliyor. Böylece gerçek hayattaki gibi farklı atmosferlerde bulunabiliyorsunuz. Yaptığınız maçlarda attığınız gol kadar puan kazanıyorsunuz. Bu puan sizin profilinizi geliştirmek için oldukça işe yarıyor. Yendiğiniz maçlarda +3, yenildiğiniz maçlarda -1 ve berabere kaldığınız maçlarda +1 puan alıyorsunuz.

Aldığınız puanlar profilinizin geliştirilmesinin yanı sıra kupa kazanmak önemli bir yer kaplıyor. Kazandığınız puanlara göre çeşitli kupalar kazanıyorsunuz ve lig atlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz güzel bir futbol oyunu. Online Kafa Topunun en güzel yanı ise oyunun üretici tarafından ücretsiz olarak sunulması.

 

YORUMLAR