Only One 1.03 (ios)

Only One

Only One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Only One, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz 8 bit grafiklere sahip eğlenceli bir hayatta kalma oyunudur.

Only One, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri retro grafiklere ve ses efektlerine sahip olan eğlenceli bir hayatta kalma, savaş ve aksiyon oyunudur.

Gökyüzünün derinliklerinde yer alan bir arenada en son ayakta kalacak olan savaşçının siz olduğunuzu tüm düşmanlarınıza göstermeniz gereken oyunda, sihirli kılıcınızı elinize almalı ve düşmanlarınızla yüz yüze gelmelisiniz.

8 bitlik grafikleri, ses efektleri ve müzikleriyle retro oyunlara özlem duyan oyunseverlere ilaç gibi gelecek olan Only One, gerçekten oldukça etkileyici ve farklı bir oynanışa sahiptir.

Kılıç, kalkan ve savunma mekaniklerinin oldukça gerçekçi olduğu oyunda, rakiplerinizi gökyüzündeki arenadan aşağıya atabilme şansına da sahipsiniz.

Bölümler ilerledikçe kazanacağınız puanlar yardımıyla karakterinizin özelliklerini ve kılıcınızın sihirli güçlerini geliştirerek düşmanlarınıza karşı avantaj kazanabilirsiniz.

Herkese tek olduğunuzu göstermek için 70 bölüm sonuna kadar ayakta kalmanız ve karşınıza çıkan ölümcül düşmanlarınızı yok etmeniz gereken oyunda yerinizi almaya hazır mısınız?

Only One Özellikleri:

  • Mükemmel retro grafikler ve müzikler
  • Etkileyici kılıç, kalkan ve savunma mekanikleri
  • Karakterinizi farklı yeteneklerle donatabilme ve yeteneklerinizi geliştirebilme
  • Tamamlamanız gereken 70 bölüm
  • Her 10 bölümde bir kayıt noktası
  • Basamak tabanlı seviye sistemi

YORUMLAR