Onur Air 1.0.4 (ios)

Onur Air

Onur Air
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS işletim sistemine sahip cihazınız üzerinden uçak bileti satın alabileceğiniz ve uçuşunuz hakkında diğer işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır.

Onur Air mobil uygulamasıyla, nerede olursanız olun, her yerde ve her zaman anında bilet satın alabilir, uçuş için gerekli tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Üye girişi yaparak, Onur Air’in tüm yurt içi ve yurt dışı seferleri için bilet satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz uçuşa ait fiyat bilgisini ve detayları hızlıca öğrenebilirsiniz. Yapacağınız seyahati sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak, arkadaşlarınıza haber verebiliyorsunuz. Uçuşunuz için yapacağınız check-in işlemini ve koltuk seçimini hızlı bir şekilde ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Diğer uçuşlara ait kalkış-varış bilgilerini ve yurt içi ve yurt dışı seferlerinin gün ve saat bilgisine anında ulaşabilirsiniz.

İşlemlerim menüsünden, satın aldığınız biletlerin ve check-in işlemlerinin detaylarına erişebiliyorsunuz. Ayarlar sayfasından da üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Onur Air’e dair güncel haberleri ve kampanyaları da Duyurular bölümünden takip edebilirsiniz.

Yapacağınız uçuşlar için tüm kolaylıkları bir arada bulunduran uygulama iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Not: Mobil check-in bilgilerinizi Passbook uygulamasına kaydedebilirsiniz.

YORUMLAR