Oopstacles 2.0 (ios)

Oopstacles

2.0
Oopstacles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oopstacles, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oopstacles, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir beceri oyunudur. Becerilerinizi sınayabileceğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan Oopstacles, boş zamanlarınızda tercih edebileceğiniz zevkli bir beceri oyunudur. Etkileyici bir atmosferde geçen oyunda 250'den fazla bölüm yer alıyor. Dikkatli olmanız gereken oyunda son derece basit bir oynanış yer alıyor. Tek parmağınızla kontrol edebileceğiniz oyunda karakterinizi hareketli balonların ya da platformların üzerinde zıplatıyorsunuz. Farklı oyun modlarına da sahip olan oyunda yüksek puanlara ulaşmanız gerekiyor. Şaşırtıcı mekaniklere de sahip olan Oopstacles'ı mutlaka denemelisiniz.

Çocukların da severek oynayabileceğini düşündüğüm Oopstacles, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. Renkli grafiklere ve etkileyici ses efektlerine sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Farklı ödüllerin de sahibi olabileceğiniz oyunda zorlu görevlerin üstesinden gelmelisiniz. Ayrıca liderlik tablosunda üst sıralara tırmanarak arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Tek parmak ile oynayabileceğiniz ve reflekslerinizi test edebileceğiniz Oopstacles'ı sakın kaçırmayın.

Oopstacles oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR