ooVoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1,098

 • Üretici

  ooVoo

ooVoo, iPhone, iPad, iPod cihazlarınız aracılığıyla 6 kişiye kadar olan arkadaş grubunuzla yada işyerinizde çalışanlarınız ile görüntülü sohbet yapabilir eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

ooVoo yardımıyla herhangi bir yerdeki arkadaşınızla internet üzerinden 3G, 4G, Wi-Fi kullanarak HD kalitesinde sesli,görüntülü ve yazılı olarak iletişim kurabilir ve sohbet edebilirsiniz. Aynı anda 6 farklı kişi ile görüntülü sohbet ederken bu görüşmeleri kayıt edip Youtube'a yükleme imkanı sunmakta. 35 milyon kullanıcıya ulaşan, hergün 250 telefona indirilen bir uygulama. Türkçe desteği de verileceği açıklanan yazılımı kullanmak için bir ooVoo hesabı açmanız gerekmektedir.

Ücretli versiyonunda 12 kişi ile aynı anda konferans görüşmesi yapabilme, reklamsız arayüz, canlı destek hizmeti, 500dk'ya kadar telefondan görüşme imakanı (Sadece belli bölgelerde bu hizmeti sunmakta. Amerika, Kanada, Hong Kong, Çin ve israil sınırları içerisinde), 25mb'a kadar dosya transferi, 10dklık video mesajı kaydetme, aramaların kayıt edilmesi 1000 dkya kadar çıkan bir dizi özelliği hizmetinize sunmakta.

Sistem Gereksinimleri:

 • iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS (arka kamera), iPad 2, iPad 1 (video arama), iPod Touch (4. jenerasyon) destekler.
 • iOS 4.0 ve üzeri ile uyumlu.

YORUMLAR