Opak

1.1
Opak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanan Opak uygulaması ile fotoğraflarınız üzerinde çok çeşitli düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz.

Opak uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınız üzerinde çok çeşitli düzenlemeler gerçekleştirmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulama olarak yayınlanmış durumda. Hem kolay kullanılır yapısı hem de bol seçenekleri sayesinde kullanırken bir sıkıntı yaşamanız da imkansız görünüyor.

Uygulamanın sahip olduğu temel özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Kolajlar ve şablonlar kullanabilme
  • Filtreler ve efektler ekleme
  • Yazılar ekleme ve yerleştirme
  • Eğlenceli etiketler
  • Çerçevelerle süsleme

Resimlerinizi daha eğlenceli ve etkileyici hale getirmek için kullanabileceğiniz tüm bu yukarıdaki seçeneklerin yanında, yeniden boyutlandırma, kırpma, birden fazla fotoğrafı bir araya getirme gibi fotoğrafların temel niteliklerini değiştirecek bazı seçenekler de Opak uygulamasında mevcut.

Her ne kadar ücretsiz olsa da, sticker paketlerinin tümünü veya bazı filtreleri açabilmek için uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanmak gerekli olabiliyor. Ancak varolan temel özelliklerin bile tek başlarına pek çok kullanıcı için yeterli olacağına inanıyorum.

Fotoğraflarınız ve resimleriniz üzerinde tüm düzenlemelerinizi gerçekleştirdikten sonra uygulamada varolan sosyal paylaşım butonlarından faydalanabiliyor ve bunları dostlarınızın da görmesini sağlayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda Opak'ın içerisinde bulunan başarılar ve madalyalar ile puanlar kazanabilir, en iyi fotoğraflar yarışmasına katılarak diğer kullanıcıların önüne de çıkabilirsiniz. Alternatif fotoğraf düzenleme uygulaması arayanlar göz atmayı unutmasınlar.

YORUMLAR