OpenSignal 2.2.2 (ios)

OpenSignal

OpenSignal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    OpenSignal.com

OpenSignal sayesinde çevremizdeki kablosuz bağlantı sunan yerleri harita üzerinden bulabiliyoruz.

OpenSignal, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir kablosuz bağlantı bulma uygulaması olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu uygulama sayesinde çevremizde bulunan WiFi noktalarını mobil cihazımızda gösterilen harita üzerinden bulabiliyoruz.

Uygulama sık sık yurtdışı seyehatlerine çıkan kullanıcıların beklentilerine yönelik hazırlanmış. Sadece WiFi bağlantı noktalarını bulmakla kalmayan OpenSignal sayesinde hücresel bağlantımızı ne kadar kullandığımızı ve bağlantımızın ne kadar hızlı olduğunu takip edebiliyoruz.

OpenSignal'in kullanımı da herkes tarafından rahatla kavranabilecek düzeyde. Testlerimiz esnasında hiçbir karışıklık yaşamadan WiFi noktaları tespit etme fırsatı yakaladık. Uygulamanın en dikkat çeken özellikleri arasında hiç şüphesiz ki kullanıcı tabanlı çalışıyor olması var. Ne kadar fazla kullanıcıya sahip olursa bağlantı noktalarının doğruluk payları da o denli artıyor ve daha fazla bağlantı noktası ekleniyor.

En hızlı bağlantı noktalarını gösterme, en yakın bağlantı noktalarını gösterme, baz istasyonu tarifi verme gibi özelliklere ev sahipliği yapan OpenSignal, sık sık internete ihtiyaç duyan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR