Opet Mobil Uygulaması 2.7 (ios)

Opet Mobil Uygulaması

2.7
Opet Mobil Uygulaması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    110

  • ÜRETİCİ

    Opet Petrolcülük A.Ş

Opet Mobil Uygulaması sayesinde benzin istasyonu arama derdinden kurtuluyorsunuz

Opet Mobil Uygulaması kullanıcılara kendilerine en yakın Opet akaryakıt istasyonunu bulma konusunda yardımcı olan resmi Opet uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Opet Mobil Uygulaması ile aracınızla yolculuk yaparken benzin istasyonu arama derdinden kurtulabiliyorsunuz. Opet Mobil Uygulaması'nı açarak bulunduğunuz noktaya en yakın olan Opet benzin istasyonunu bulabilir ve harita üzerinde görüntüleyerek bu istasyona en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Opet Mobil Uygulaması ile Open kartınızı uygulamaya tanıtabiliyorsunuz. Opet kartınızı Opet Mobil Uygulaması'na tanıttıktan sonra ise kartınıza özel kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz ve özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Opet Mobil Uygulaması'nın bir diğer kullanışlı yönü Opet akaryakıt istasyonlarında yaptığınız işlemleri listeleyebilmesi.

Eğer Opet servisleri ve istasyonlarıyla ilgili herhangi bir şikayet veya öneriniz varsa Opet Mobil Uygulaması'nı kullanabilir ve Opet'e geri bildirimlerinizi uygulama aracılığıyla iletebilirsiniz.

YORUMLAR