Optical Inquisitor 1.5 (ios)

Optical Inquisitor

1.5
Optical Inquisitor
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir keskin nişancılık oyunudur.

Optical Inquisitor, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir keskin nişancılık oyunudur. Marketlerde elbette pek çok keskin nişancılık oyunu var. Peki bu oyunu diğerlerinden ayıran ne diye soruyor olabilirsiniz.

Öncelikle oyunun en önemli özelliği  başarılı oyun mekaniklerini, etkileyici ve derin bir hikayeyle birleştirmiş olması diyebilirim. Retro seviyorsanız, 80'li yıllarda geçen oyunun etkileyici atmosferini beğeneceksiniz.

Oyunun öncelikle konusundan bahsetmek gerekirse ana karakterimiz Tommy seneler önce kendi çete arkadaşları tarafından ihanete uğradığı için 8 yıldır hapiste yatmaktadır. Fakat artık hapisten çıkmıştır ve intikam almak için tek tek arkadaşlarını avlamaya başlar.

Başarılı bir keskin nişancılık oyun mekaniğine sahip olan oyunda tek yapmanız gereken ateş etmek değil. Oyun çeşitliliği ile de dikkat çekiyor, böylece sadece ateş etmediğiniz için hikayeye dalabiliyor ve oyundan sıkılmıyorsunuz.

Oyunda öncelikle hedefinizi bulmak için araştırma yapıyor, insanlardan para karşılığı bilgi alıyor, silahlarınızı geliştiriyor ve ardından hedefinizi öldürmeye gidiyorsunuz. Görev başında size bazı talimatlar veriliyor ve bunlara uymanız gerekiyor. Örneğin bazen olayı kazaymış gibi göstermeniz gerekirken bazen de herkesin ortasında hedefinizi vurmanız gerekiyor.

Bunun dışında çizgi film tarzı grafikleri ve seksenler ortamını yansıtan müzikleri ile de dikkat çeken oyunun zorluk seviyesi giderek yükselse de genel olarak basit bir oyun olduğunu söylemek mümkün.

Eğer siz de keskin nişancılık oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR