OrangeBall

OrangeBall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    66

  • Üretici

    Oner Oncer

OrangeBall ile iPhone ve iPad cihazlarınızda hasatta unutulan portakalımızı portakal kasasına yetiştirmeye çalışıyoruz.

OrangeBall her ne kadar dünyaya hitap etmesi için İngilizce adla hazırlanmış olsa da yerli yapım iPhone ve iPad oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Ülkemizden çıkan oyunların genelde pek parlak olmadıklarını dikkate alırsak, OrangeBall'un diğerlerinin arasından kolaylıkla sıyrılmayı başardığını söyleyebilirim.

Oyunumuzun kahramanı bir portakal ve hasat mevsimi gelmesine rağmen dalında unutulmuş. Amacımız portakalımızın portakal kasasına bir an önce ulaşabilmesini sağlamak ve böylece onu mutlu sona ulaştırmak. Yolda giderken portakalın susuz kalmaması gerekiyor ve bu nedenle karşımıza çıkan su damlalarını olabildiğince toplamaya çalışıyoruz.

Fakat kasaya giden yol oldukça engebeli diyebilirim. Karşımıza çok sayıda engel, tuzak, bulmaca ve diğer zorlayıcı etkenler çıkıyor. Bu etkenlerden kurtularak en kısa sürede portakal kasasına girmek bazen uğraştırıcı olabiliyor fakat oyunun zorluk dengesinin güzel hazırlandığını belirtmem gerek.

Hem gündüz hem de gece oynanışını barındıran farklı bölüm tasarımları ve oynanış değişiklikleriyle oyunun oldukça renkli bir hale geldiğini söylemek mümkün. Oyunculara özel hazırlanmış bonus bölümlerin de OrangeBall'da yer alması oldukça güzel bir sürpriz oluyor. Oyunun çalışması esnasında aksaklık ve takılmalar mevcut değil. Bu nedenle akıcı ve sorunsuz bir şekilde portakalımızı hedefine yönlendirebiliyoruz.

Grafiklerin sevimliliği ve müziğin oyunla oldukça harmonik olması da dikkatimi çekenler arasında oldu. Eğer yerli yapımcılara destek olmak istiyor ancak kaliteli bir ürünle bunu yapmayı diliyorsanız göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR