Orbit Loop 1.4.1 (ios)

Orbit Loop

Orbit Loop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orbit Loop, reflekslerinizi sınayabileceğiniz basit ve eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Orbit Loop, reflekslerinizi sınayabileceğiniz ve aynı zamanda kendinizi test edebileceğiniz bir beceri oyunudur. Arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir beceri oynu olan Orbit Loop, bağımlılık yapıcı etkisiyle karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunda yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Zorlu görevlere ve oynanışa sahip olan oyunda tek yapmanız gereken uygun zamanda ekrana dokunmak. Keyifli zamanlar geçirebileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Minimalist bir tasarıma sahip olan oyunda keyifli zamanlar geçirebiliyor ve aynı zamanda bağımlılık yaşayabiliyorsunuz. Can sıkıntısına birebir olarak söyleyebileceğim Orbit Loop'u mutlaka denemelisiniz. 

Sonsuz oyun moduyla oynanan oyunda yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. Reflekslerinizi de test edebileceğiniz oyunda en iyi puana ulaşmaya çalışmalısınız. Eğer basit ve zevkli bir oyun arayışınız varsa Orbit Loop'u mutlaka denemelisiniz. Orbit Loop oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR