Oroeco 2.0 (ios)

Oroeco

2.0
Oroeco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    79

  • Üretici

    Oroeco Mobile

Oroeco, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden küresel ısınma ve iklim değişiklikleri konusunda hem dünyaya hem de kendinize yarar sağlayabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması.

Oroeco, küresel ısınmadan etkilenen dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çaba göstermenizi sağlayan fakat aynı zamanda bunları yaparken kendinize de faydası dokunan hem yararlı hem de ücretsiz bir iPhone ve iPad uygulaması.

Yapacağınız iş ve tasarrufa göre yararınızı hesaplayan uygulama daha da güzel bir şekilde sizi arkadaşlarınız ile yarışır hale getiriyor ve böylelikle sizinle birlikte pek çok kişi daha küresel ısınmadan çok etkilenen dünyayı nasıl daha yaşanabilir hale getirebilirim diye çaba göstermeye başlıyor.

Hayatta yaptığımız her şeyin bir etkisi olduğu için uygulama da bu şekilde işliyor ve yediğiniz yiecekten kullandığınız ulaşım türüne kadar tekrar gözden geçirmenizi istiyor sizlerden. Böylelikle dünyaya iyilik yaparken aynı zamanda kendiniz için de iyilikler yapıyor ve tasarruf sağlayabiliyorsunuz.

Küresel ısınmaya karşı verilen mücadelede benimde tuzum olsun diye düşünenler arasında yer alıyorsanız bu uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz indirmeyi unutmayın.

YORUMLAR