Ouchy! 1.0 (ios)

Ouchy!

1.0
Ouchy!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ouchy! oyununda denize giren karakterinizi rahatsız eden canlılar var ve sizin bu canlıları temizlemeniz gerekli. Ouchy! deniz temizliğini amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Denize girmeyi hemen hemen herkes çok sever. Sıcak yaz günlerinde insanı serinleten ve insanın içini ısıtan denizlerde istenmeyen canlılar bulunabiliyor. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Ouchy!, size deniz temizleme sorumluluğunu veriyor.

Ouchy! oyununda karakteriniz denize girmek istiyor fakat denizde bulunan diğer canlılardan korkuyor. Sizin denizdeki bu tür canlıları karakterinizden uzak tutmanız gerekli. Karakteriniz de denizde daha rahat bir vakit geçirebilmek için size güveniyor.

Oyunda belirli aralıklarla denizde bulunan canlılar karakterinize yaklaşmaya çalışıyor. Sizin oldukça dikkatli olup bu tür canlıları karakterinizden uzak tutmanız gerekli. Bunun için canlıların üzerine dokunmanız yeterli oluyor. Üzerine dokunduğunuz canlı geri kaçıyor ve karakteriniz rahatlıyor. İlerleyen bölümlerde ise işler bu kadar kolay olmayacak. Ne kadar fazla skor yaparsanız istenmeyen canlı sayısı o kadar artacak. İşte bu yüzden Ouchy! oyununu dikkatli oynamanızda fayda var.

Boş zamanlarınızda oynayacak bir aksiyon oyunu arıyorsanız Ouchy!'i deneyebilirsiniz. Bu oyun sizi hem rahatlatacak hem de eğlendirecek.

YORUMLAR