Outfolded 1.0.2 (ios)

Outfolded

Outfolded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outfolded, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı ve eğlenceli bir puzzle oyunudur.

Outfolded, minimalist bir tasarıma sahip, harika atmosferiyle sizi kendisine çekecek tarzda bir puzzle oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu yapımda, geometrik şekilleri stratejik hamleler yaparak hedefe ulaştırmaya çalışacaksınız. Şimdi dilerseniz bu güzel yapıma biraz daha yakından bakalım.

Outfolded son zamanlarda sayısı bir hayli artış gösteren minimalist tasarıma sahip oyunlardan biri olsa da, alternatif arayanların hoşuna gidecek bir yapım diyebilirim. Bunu söylerken ciddiyim, zira bazı oyunlar bir şekilde fark yaratabiliyorlar. Outfolded'da sakinleştirici müzikleri ve muadilleri gibi keyifli oynanışıyla sıradan puzzle oyunlarından ayrılıyor. Yapmanız gerekenleri ilk paragrafta söyledim ama tekrarlamakta fayda var: Oyuna başlarken çeşitli geometrik şekilleri platforma yerleştiriyoruz ve hedefe ulaştırana kadar sürüklüyoruz. Bunu yaparken şekillerin belirli bir hareket sınırı olduğunu bilmelisiniz. Yanlış hamleler yaparsanız geri alabiliyorsunuz ama önemli olan en iyi olmak. 

Eğer başarılı bir puzzle oyunu arıyorsanız Outfolded'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Boş vakitlerini değerlendirmek isteyenlere kesinlikle öneririm.

YORUMLAR