Outwitters 2.0 (ios)

Outwitters

2.0
Outwitters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • ÜRETİCİ

    One Man Left

Outwitters, hem Androi hem de iOS platformunda bulunan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunu.

Outwitters, yapacağınız akıl dolu hamleler ile rakiplerinizin merkezlerini yok etmeniz gereken heyecanlı ve eğlenceli bir iOS strateji oyunu. Aynı zamanda oyunun Android versiyonu da bulunuyor ve oyunun sunmuş olduğunuz çarpraz platform desteği sayesinde Android cihaz sahibi olan arkadaşlarınız ile online olarak savaşabiliyorsunuz.

Strateji oyununlarının temelinde olduğu gibi savaşları kazanmak istiyorsanız hamlelerinizi doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Outwitters, genel olarak bir akıl oyunu. Oyunda rakiplerinizi yenebilmeniz için en önemli etken ise hamlelerinizin ne kadar etkili olduğu. Her zaman hamle yapmadan önce iyice düşünerek en iyi hamleleri yaptığınıza emin olmanız gerekiyor.

Geçtiğimiz yıllarda Apple Store üzerinde en iyi oyunlar arasında gösterilen Outwitters'ın iPhone ve iPad sahiplerine güzel bir eğlence sunduğunu düşünüyorum. Oyun ücretsiz olarak sunuluyor fakat oyun içerisindeki mağazada bir çok paket satılıyor. Dilerseniz para harcayarak oyunda size ufak avantaj sağlayacak olan eşyalar alabiliyorsunuz.

iOS platformu üzerinde oynarken Game Center'ı kullanarak arkadaşlarınıza erişebilir ve onlarla birlikte ister yan yana ister karşı karşıya savaşabilirsiniz. Eğer geniş ve güzel bir arkadaş topluluğuna sahipseniz ve bu arkadaşlarınız mobil oyunlar oynamaktan hoşlanıyor ve aynı zamanda yarışmayı seviyorsa hep birlikte Outwitters'ı indirerek savaşabilirsiniz.

Sezon bittiğinde yeni sezona geçilerek sıfırlanan liderlik sıralamaları sayesinde oyunun sunmuş olduğu eğlence bitmiyor. Oyunun grafikleri de oynanışı gibi oldukça güzel ve kaliteli. Bu nedenle oynarken sıkılıp çıkasınız gelmiyor.

Sıra tabanlı strateji oyunları oynayarak rakiplerinizle savaşmak hoşunuza gidiyorsa Outwitters'ı mutlaka oynamanızı öneriyorum.

YORUMLAR