Outworld Motocross 2 1.0.0 (ios)

Outworld Motocross 2

Outworld Motocross 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outworld Motocross 2, karşınıza çıkan engelleri canlarınızı bitirmeden geçmenizi amaçlayan bir motosiklet oyunudur.

Motosiklet sürmek havalıdır. Özellikle artistik hareketler yaparak bu sürüşü bir spor haline dönüştürenlerden havalısı yoktur. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Outworld Motocross 2, size bu havalı insanlardan biri olma fırsatı tanıyor.

Outworld Motocross 2 oyunu benzersiz yolları ve geçilmesi çok zor engelleriyle birlikte oyuncuları büyük bir aksiyona davet ediyor. Oyunda motosikletiniz ile bu engelleri aşmanız gerekli. Outworld Motocross 2 oyunu düşündüğünüz kadar kolay değil. Aşmanız gereken engeller hareket ediyor ve bu engellere dokunduğunuz anda yanıyorsunuz. Eğer oyuna sürekli baştan başlamak istemiyorsanız ilk baştan dikkatli olmanızda fayda var.

Oyun boyunca karşınıza kopuk yollar çıkacak. Bu yollara oldukça fazla dikkat etmelisiniz. Çünkü kopuk yolların ucunda mutlaka sizi bir engel bekleyecek. Bu boşlukları atlarken hızınızı iyi ayarlamanızda fayda var. Oyun boyunca karşınıza sürekli çıkacak olan engellere bir süre sonra alışıp bu engelleri rahatlıkla geçeceksiniz.

Outworld Motocross 2 oyununda motosikletinizi kontrol etmek için de fazla zorlanmıyorsunuz. Ekranda bulunan basit kontrol tuşları sayesinde hızlanıp yavaşlayabilmeniz mümkün. Aynı zamanda hızlanmanın dışında motosikletin hareketlerini değiştirebileceğiniz yön tuşlarda mevcut. Oyunu indirdikten sonra zaten hızlı bir şekilde bu kontrollere alışmış olacaksınız. Boş zamanlarınızda oynayacak bir aksiyon oyunu arıyorsanız, Outworld Motocross 2'yi deneyin.Motosiklet sürmek havalıdır. Özellikle artistik hareketler yaparak bu sürüşü bir spor haline dönüştürenlerden havalısı yoktur. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Outworld Motocross 2, size bu havalı insanlardan biri olma fırsatı tanıyor.

YORUMLAR