Overkill Mafia 1.2 (ios)

Overkill Mafia

1.2
Overkill Mafia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    281

  • ÜRETİCİ

    Craneballs Studios LLC

Karanlık atmosferiyle ve keyifli oyun yapısıyla karşımıza çıkan Overkill Mafia'a acımasız mücadelelere giriyoruz.

Overkill Mafia birçok yönden farklı bir oyun ve böylesine keyifli bir oyun nasıl ücretsiz olarak sunulmuş diye sormadan edemiyoruz. Overkill Mafia arcade shooter tarzı oyun yapısını başarılı bir şekilde çizgi roman atmosferiyle birleştiriyor.

Oyunda mafyanın lideri olmak için ne gerekiyorsa yapmalıyız. Vahşetin ve acımasızlığın kol gezdiği sokaklardan, ihtişamlı ortamlara uzanan uzun bir yolumuz var ve bu yolda ilerlemek herkesin yapabileceği türden bir şey değil. Son derece şık ve etkileyici görünen detaylara sahip olan Overkill Mafia'da 1920'lerin karanlık atmosferini yaşıyoruz.

Overkill Mafia'da sokakların kontrolünü ele geçirmeye çalışıyoruz. Bunun için farklı silahlarımız var. Molotof kokteylleri, pompalı tüfekler, taramalı tüfekler bunlardan birkaçı. Böylesine sağlam bir oyunu kötü ses efektleriyle süslemek olmaz. Üreticiler de aynı fikirde olacak ki muhteşem ses efektleri ve müzikler eklemişler. Oyunda yer alan kontroller son derece basit; sadece nişan alın ve ateş edin. Fazla komplike hareketler yapmaya gerek yok.

Özet olarak Overkill Mafia son derece keyifli bir oyun. Göze hoş gelen tasarımlara ve etkileyici oynanış özelliklerine sahip. Ücretsiz olması da cabası.

YORUMLAR